وبلاگ مارا بخوانید


11 اسفند 1399

بهترین سنگهای قیمتی قرمز، برای حلقه جواهر(2)

در این مقاله قصد داریم شما را با کارنلیان،گارنت و جاسپر آشنا می کنیم و در ادامه با سنگ های قیمتی قرمز در حلقه جواهر، مناسب با لباسهایی که گه گاه پوشیده می شوند آشنا کنیم.

10 اسفند 1399

چرا ما طلا و جواهر از حیوانات را دوست داریم

طلا و جواهر با طرح حیوانات و نمادین بودن آنها در فرهنگهای مختلف، از زمانهای گذشته تا کنون مورد توجه هستند. طلا و جواهر با طرح حیوانات و نمادین بودن آنها در فرهنگهای مختلف، از زمانهای گذشته تا کنون مورد توجه هستند.

08 اسفند 1399

بهترین سنگهای قیمتی قرمز، برای حلقه جواهر

قرن هاست که مردم خود را با سنگ های قیمتی قرمز آراسته اند. قرمز با نماد عشق، اشتیاق، آتش و خون پیوندهای نمادین شدیدی داشته است، اما رنگ های قرمز واقعی در دنیای گوهرها نادر است.

07 اسفند 1399

گوشواره طلا در گذر تاریخ از شکسپیر تا دزدان دریایی

در طول قرون وسطی، به نظر می رسید گوشواره طلا دیگر مورد علاقه و دوست داشتنی نیست، هرچند که هرگز به طور کامل فراموش نشدند. در این زمان ها، استفاده از انگشتر، گردنبند و سنجاق سینه ها بسیار گسترده تر بودند و کلاه های بزرگ، یقه های بلند و مدل موهای محبوب آن دوره به هر حال گوش ها را می پوشاندند.

07 اسفند 1399

داستان اتزی (Ötzi) و گوشواره مردانه از کوه های آلپ تا گربه های فراعنه

بدون شک، هیچ قطعه ای از جواهرات بهتر از یک جفت گوشواره زیبا، جذابیت و درخشش سنگ های قیمتی رنگی را به نمایش نمی گذارد. آنها هزاران سال است که توسط مردان و زنان پوشیده می شوند و در آنها از سنگهای قیمتی برجسته ای استفاده می شود.

06 اسفند 1399

ست جواهرسازی از غیرمعمول ترین جواهراتی که هرگز نشنیده اید

برای صنعتی که جذابیت فروش را با مفاهیم ارزش و ثروت تعریف می کند، " نادر" می تواند یک کلمه پر بار باشد. در این مقاله شما را با تعدادی از سنگهای تک معدن و کمیاب آشنا می کنیم و در آینده در مورد هر کدام به تنهایی مباحث ارزشمندی را با ]م خواهیم آموخت. ست جواهرسازی از غیرمعمول ترین جواهرات برای افرادی که به دنبال سنگهای .........

04 اسفند 1399

حلقه انگشتر تک نگین نامزدی و حلقه های خاص سلبیریتی های مشهور جهان

از سری مقالات حلقه انگشتر تک نگین نامزدی خاص سلبیریتی های مشهور جهان، شما را با انواعی از حلقه انگشتر تک نگین نامزدی و انگشتری های برجسته و خاص در تاریخ طراحی و تولید جواهرات گرانقیمت آشنا می کنیم.

04 اسفند 1399

نیم ست جواهر یاقوت کبود از جواهرات ایتالیا

تقاضا برای طلا، نقره استرلینگ، سنگهای قیمتی و نیم ست جواهر یاقوت کبود، امروزه در ایتالیا به مانند قدیم ادامه دارد، زیرا طراحان جواهرات ایتالیایی از استانداردهای بالای تولید، خلاقیت و تنوع برای زیورآلات ساخته شده خود ...........

03 اسفند 1399

فروش آنلاین طلای دست دوم و فاکتورهای ارزشگذاری سنگهای رنگی

در ادامه مقالات بررسی اهمیت و جایگاه سنگهای قیمتی و شناخت سنگهای قیمتی موجود در بازار، در این مقاله به بررسی فاکتورهایی که در بازاریابی و فروش این رنگارنگهای زیبا در فروش آنلاین طلای دست دوم با نگینهای رنگی مؤثر هستند می پردازیم. در ابتدا مقدمه ای.........

03 اسفند 1399

خرید طلا قسطی بدون پیش پرداخت با شناخت علم گوهردرمانی

خرید طلا قسطی بدون پیش پرداخت با شناخت علم گوهردرمانی، کاربردهای فراوانی برای استفاده از انرژی های کیهانی سنگهای قیمتی دارد گوهر درمانی نوعی درمان جایگزین یا مکمل برای بهبود است.پزشکان این روش درمانی .........