پرداخت مستقل

 اين قسمت مخصوص پرداخت هاي مستقل ميباشد .
 محصولات با مبلغ بالای ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان
 
در صورتی که محصول انتخاب شده دارای مبلغ بالای ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان باشد شما از از طریق منوی پرداخت مستقل میتوانید مبلغ را در دو مرحله پرداخت و محصول را خریداری نمایید.پرداخت اولیه بابت بیعانه فاکتور میشود و پرداخت ثانویه بابت تکمیل خرید فاکتور میشود.
نکته:هر پنجاه میلیون تومان یک مرحله پرداخت نیاز دارد.یعنی محصولی با قیمت ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان سه مرحله پرداخت نیاز دارد و تمام پرداختها با جزئیات کامل مرحله به مرحله فاکتور شده و محصول به شما تقدیم میگردد.
ابتدا در قسمت تماس با ما درخواست خريد محصول را ثبت کرده (مانند نمونه) وكد اصلي محصول را وارد نمایید .سفيران ساعتچي بلا فاصله پس از دريافت درخواست با شما تماس گرفته وكد محصول مورد نظر رابه صورت مجزا  به همراه راهنماي جزئيات براي شما ارسال مينمايند. پس از تاييد به منوي پنل كاربري خود مراجعه كرده ومنوي سفارشات را انتخاب نماييد .سپس ثبت پرداخت آزاد را كليك كنيد.در قسمت اول موضوع پرداخت را با جزئيات وارد نماييد(مانند نمونه )و مبلغ محصول را در قسمت بعدي وارد كرده و پس از انتخاب درگاه بانكي، مراحل پرداخت را انجام داده و طبق روال خريد فاكتور خود را دريافت و ذخيره نماييد. باقي مراحل سفارش توسط فروشگاه انجام خواهد شد .
 
  ويترين شعبات
 زماني كه از ويترين شعبات خريد حضوري داشته باشيد پس از ايجاد يك اكانت توسط اپراتور در شعبات ، شما ميتوانيد وارد پنل كاربري خود شده و از قسمت پرداخت مستقل مبلغ جواهر خريداري شده را به صورت آنلاين پرداخت نماييد و در جا ازتمام سرويسها و تخفيفات مخصوص خريد آنلاين بهره مند شويد.
 
 
  ست، نيم ست و حلقه ست ها
 در منوي ست ،نيم ست وحلقه ست ها ،در صورت تمايل جهت خريد يك  قطعه از ست كامل (به عنوان مثال از منوي حلقه ست فقط قصد خريد حلقه زنانه را داشته باشيد و يا از منوي ست فقط تمايل به خريد گردنبند داشته باشيد) ابتدا در قسمت تماس با ما درخواست خريد محصول را ثبت مينماييد (به صورت تلفني ويا ايميل)وجزئيات و كد اصلي محصول را وارد كرده ومشخص مينماييد كه قصد خريد كدام قطعه را داريد.سفيران ساعتچي پس از دريافت درخواست بلا فاصله با شما تماس گرفته وكد محصول مورد نظر رابه صورت مجزا  به همراه راهنماي جزئيات براي شما ارسال مينمايند. پس از تاييد به منوي پنل كاربري خود مراجعه كرده ومنوي سفارشات را انتخاب نماييد .سپس ثبت پرداخت آزاد را كليك كنيد.در قسمت اول موضوع پرداخت را با جزئيات وارد نماييد(مانند نمونه )و مبلغ محصول را در قسمت بعدي وارد كرده و پس از انتخاب درگاه بانكي، مراحل پرداخت را انجام داده و طبق روال خريد فاكتور خود را دريافت و ذخيره نماييد. باقي مراحل سفارش توسط فروشگاه انجام خواهد شد .
 
 
 نمونه فرم پرداخت آزاد یا مستقل
 
 
 
نمونه ثبت درخواست خرید محصول با قیمت بالای ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان