گارانتی

 برند هاتف ساعتچي يكي از معتبرترين و مشهورترين برندهاي جواهر در ايران ميباشد. اين برند در ميان معدود نامهاي معتبر و مشهور جواهر در ايران ميدرخشد. اين فروشگاه با داشتن  نماد الكترونيكي (ای نماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و پروانه کسب فیزیکی از اتحادیه طلا و جواهر کشور و ارائه تمامي مشخصات شعبات و صحت آنها ،خريد شما را كاملا تضمين و امن مينمايد. در هر مرحله از سفارش شما ميتوانيد به صورت تلفني و ايميل با سفيرهاي برند ساعتچي از مراحل سفارش خود مطلع باشيد. اين برند تمامي سنگهاي قيمتي و نيمه قيمتي و همچنين طلاي كار شده را به همراه گارانتي و شناسنامه ي اصالت به شما ارائه ميدهد. اين گارانتي بسيار معتبر بوده و ضمانت خريد امن شما ميباشد. جهت اعتماد سازي در اين فروشگاه اينترنتي، برند ساعتچي ضمانت تعويض  ٧  روزه را صرفا مختص كاربران آنلاين خود در نظر گرفته است . لذا تحت هر شرايطي  " به جز آسيب به سنگ و طلا و يا افتادن سنگ از روي محصول ميتوانيد جواهر خود را پس از خريد تا هفت روز با يك محصول هم تراز قيمت و يا بالاتر تعويض بفرماييد. اين گزينه صرفا جهت خريد آنلاين ميباشد. 
**طلاي كار شده در محصولات داراي عيار  ١٨ میباشد. دارای کد ملی ۱۲۲۰  از سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندارد استان تهران. 
**لازم به ذكر است تمامي قيمت ها به روز بوده و وبسايت هاتف ساعتچي روزانه بر قيمت محصولات خود نظارت كرده و به روز رساني ميكند. 
**تمامي جواهرات كار شده در محصولات از سنگهاي درجه یک میباشد. سنگ های برلیان از لحاظ پاکی،کاملا پاک هستندو فقط از برلیان هایی با رنگD.GوF استفاده شده است. اين برند تحت هيچ شرايطي از سنگهاي با درجه كيفي پايين استفاده نميكند و تمامي سنگها با شناسنامه معتبر برند هاتف ساعتچي  با مهر برجسته ارائه و ضمانت ميگردد. 
 ***پروانه کسب مجازی توسط اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به این فروشگاه اعطا شده است .مجموعه ما در این پروسه تحت نظر اتحادیه مذکور پس از بررسی های فراوان و سختگیرانه و بررسی صحت عملکرد، گزینش و بازرسی دقیق در فضای حقیقی ،موفق به اخذ پروانه کسب مجازی شده است.ضمنا فروشگاه آنلاین هاتف ساعتچی اولین دارنده ی پروانه کسب مجازی در زمینه ی فروش مصنوعات طلا و جواهر به صورت آنلاینمیباشد.
 توجه فرمایید:
در صورت سفارش و ساخت محصول ممکن است بعد از ساخت تغییر ناچیزی در وزن سنگ و یا طلا ایجاد شود. در این صورت پس از ساخت ،شناسنامه محصول با اوزان جدید صادر میشود و تفاضل مبلغ چه از طرف فروشگاه و چه از طرف خریدار محاسبه میگردد و البته این مسئله تغییری در روند خرید شما عزیزان ایجاد نمیکند.

سوال 
دوست دارم از فروشگاه آنلاين هاتف ساعتچي خريد كنم اما هنوز به خريد اينترنتي اعتماد ندارم. چگونه مطمئن باشم پس از خريد و پرداخت يك مبلغ قابل توجه طلا و جواهر مورد نظر به دست من ميرسد؟؟ 
پاسخ 
علاوه بر سابقه ،تجربه و محتواي غني وبسايت هاتف ساعتچي،دارا بودن نماد الكترونيكي و نماد ساماندهي و البته پروانه كسب حقيقي و پروانه کسب مجازی به اين كسب و كار رسميت و اعتبار ميبخشد. نماد الكترونيكي توسط مركز توسعه تجارت الكترونيك وزارت صنعت ومعدن پس از بررسي فروشگاه اينترنتي و تطابق نحوه عملكرد آن با قوانين ، اعطا ميشود و كسب و كار اينترنتي داراي نماد به صورت مداوم تحت بررسي اين سازمان قرار دارد. براي اطمينان بيشتر ميتوانيد در قسمت پايين  صفحات  وبسايت هاتف ساعتچي با كليك بر روي نمادها از جعلي نبودن آنها اطمينان حاصل كنيد. 

همچنين برند هاتف ساعتچي با سابقه سالها فعاليت حقيقي در چندين شعبه كه آدرس تمامي آنها در قسمت تماس با ما ثبت شده و دارا بودن چندين هزار مشتري و ارائه خدمات مورد انتظار مشتريان ،سابقه درخشاني از فعاليت خود ايجاد نموده و همواره به عنوان برند پيشرو در زمينه طلا وجواهر و البته تجارت الكترونيك نزد مشتريان ، نهاد هاي نظارتي و زنجيره هاي عرضه طلا وجواهر شناخته شده است . بنابراين با خيال آسوده سفارش خود را ثبت كرده و از خدمات منحصر به فرد فروشگاه آنلاين جواهرات هاتف ساعتچي استفاده نماييد. 
خانواده ساعتچي قدمت  طولاني بیش از ۲۵۰ سال و درخشان در زمينه ي طلا وجواهر را به عنوان پشتيبان موفقيت و پیشگامي در اين عرصه به همراه دارند. لذا لازم به ذكر است كه اين فروشگاه صرفا متعلق به هاتف ساعتچي ميباشد.