چرا خرید آنلاین؟

 تصور کنید سرکار هستید و قصد دارید برای همسرتون و یا دوستتون و حتی برای مادرتون هدیه تهیه کنید،یا باید مرخصی بگیریدو یا باید کسب و کار خودتون رو برای ساعاتی رها کنید و مدت زیادی در بازار باشید و بین تمام مغازه های طلا و جواهر سرگردان باشید،حتی گاهی اوقات ممکنه در پیدا کردن هدیه مورد نظرتون موفق نباشید.خسته و کلافه به این فکر میکنید که یک روز دیگه هم باید وقت صرف این خرید کنید.دست آخر حتی شاید ناامید هم بشید.اینجاست که ما به کمک شما میایم.درسته که در ایران هنوز خرید اینترنتی طلا و جواهر خیلی جا نیفتاده اما شما میتونین واقعا به ما اطمینان داشته باشید و البته اطمینانی که قطعا ضرر نمیکنید.
چند تا نکته باید بهتون بگیم:
اول اینکه با خرید اینترنتی در وقتتون صرفه جویی میکنید.مورد بعدی اینکه از بین صدها و هزاران مدل به سادگی میتونین محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنین و در عین حال یک فنجان قهوه و یا چای داغ هم نوش جان کنید.قسمت شیرین ماجرا اینجاست که قصد خرید حلقه ازدواج و یا سرویس عروسیتون رو داشته باشین.در این صورت کنار عشقتون میتونین یه موزیک گوش بدین و دست تو دست هم با آرامش تمام ،حلقه ها و یا سرویستون رو انتخاب کنید.
مسئله بعدی صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد و البته در امان ماندن از ترافیکه که مخصوصا برای آقایون خیلی مهمه! از همه مهمتر اینکه هر ساعتی از شبانه روز با فراغت کامل میتونید خریدتون رو انجام بدید.
حالا نوبت به این میرسه که راهنماییتون کنیم که چه طور اعتماد کنید:
اولین موردی که خیلی دقیق باید بهش توجه کنید،اعتبار سایت فروشگاهیه..! یک سایت فروشگاهی باید دارای پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی باشه.پس از اون باید دارای نماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک باشه.از سایتی خرید کنید که در قسمت تماس با ما تمام اطلاعات فیزیکی محل کسب و کار حتما ذکر شده باشه.به سابقه فعالیت فروشگاه در فضای حقیقی و مجازی حتما دقت داشته باشین.بعضی از سایتهای جعلی هیچ ردی از خودشون به جا نمیگذارن. در ضمن حتما روی قسمت مجوزها کلیک کنید تا مطمئن باشید که آیکن مجوزها واقعی باشد و در این صورت باید اطلاعات وبسایت رو در یک صفحه ی جدید بهتون نشون بده.مطمئن باشید که فروشگاه مورد نظر دارای گواهی ssl باشه. یعنی آدرس تمام صفحات سایت با https شروع بشه که در این صورت وبسایت امنه و از ورود هکرها جلوگیری شده تا از اطلاعات کارت بانکی شما استفاده نشه.حتما از وبسایتی خرید کنید که در قبال خرید شما بهتون فاکتور رسمی ارائه بشه که در صورتی که قصد فروش داشتین با خیال راحت بتونین طلا و جواهرتون رو بفروشید.
خبر خوب اینکه فروشگاه آنلاین هاتف ساعتچی تمام این موارد رو دارا هست و با خیال راحت میتونین خرید داشته باشین و البته از خریدتون لذت ببرید.
به خانواده ی بزرگ هاتف ساعتچی خوش اومدید.